Мукачево ДНЗ № 15

Навчальний процес

В ДНЗ створені умови для психологічного та емоційного комфорту дошкільнят.

Освітній процес в закладі спрямований на розвиток логічного мислення і творчих здібностей вихованців, забезпечення фізичного та психічного розвитку шляхом використання здоров’язбережуючих технологій, формування художньо-естетичної компетентності дітей, всебічну підготовку до навчання в школі, оновлення розвивального предметно-ігрового середовища, психолого-педагогічне проектування діяльності вихователя і дітей, інтеграцію освітнього процесу.

Для розвитку, навчання, самовдосконалення та самореалізації можливостей кожної дитини в групах обладнано розвивальні і предметно-ігрові осередки, які включають в себе центри дитячої діяльності.

В закладі облаштовані музична, фізкультурна зали, медичний кабінет, кабінет психолога, ігрові майданчики.