Мукачево ДНЗ № 15
Правила прийому

 

Правила прийому

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медичний зошит дитини з проходженням всіх спеціалістів та про профілактичні щеплення.

3. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини. 

4. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

5. Батькам необхідно мати паспорт.

 

 

 

 

 

                                                           Шановні батьки!

 Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста,пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті            

  http://mukachevo-uo.zakosvita.com.ua/uk/ 

            Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде  запропоновано місце в обраному ДНЗ або  іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу,  протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні,  завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Дані щодо черги в дитячий садочок, які були записані до 12 листопада 2012 року в завідуючих дошкільних закладів, автоматично були перереєстровані до загального міського реєстру.

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту”, наш дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти: 

Перелік вулиць, які обслуговує ДНЗ № 15 вул. 26 Жовтня, Пушкіна